Warunki handlowe

Polityka jakości

Podgląd certyfikatu możliwy jest po kliknięciu w obrazek poniżej.

Pobierz certyfikat w PDF klikając w obrazek

Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A. posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji - członka European co-operation for Accreditation i International Accreditation Forum, na prowadzenie certyfikacji systemów zarządzania.

PRS - znak certyfikacji

Techstal

Przesyłanie i obsługa zapytań ofertowych

 • W celu przesłania zapytania ofertowego należy wybrać produkty z katalogu, korzystając z wyszukiwarki lub przeglądając strukturę katalogu.
 • Po wybraniu interesującego Państwa produktu, należy przejść do jego szczegółowych informacji i wskazać pozycję oferty danego produktu, w określonym wymiarze i materiale, dodając ją do zapytania ofertowego.
 • Po podaniu ilości towaru, pozycja zostaje dodana do zapytania ofertowego, które można podejrzeć w górnej części strony internetowej.
 • Po zakończeniu dodawania wyrobów do zapytania, należy przejść do jego edycji.
 • Po weryfikacji ilościowej wyrobów należy podać dane kontaktowe i wysłać zapytanie ofertowe, korzystając z formularza na stronie edycji zapytania.
 • TECHSTAL zastrzega sobie możliwość weryfikacji zapytań telefonicznie lub poprzez e-mail.
 • Po weryfikacji zapytania przez TECHSTAL klient otrzyma ofertę cenową. Ofertę tą będzie mógł zaakceptować przy pomocy odpowiedniego formularza, znajdującego się pod linkiem przesyłanym w wiadomości e-mail. Po takiej akceptacji oferta realizowana jest jako zamówienie.
 • Klient ma również możliwość odrzucenia oferty i skierowania jej do ponownej weryfikacji, a także całkowitej rezygnacji z zamówienia.

Płatności i realizacja zamówień

Klient może skorzystać z następujących form płatności i przesyłki:

 • przedpłata na konto i wysyłka firmą kurierską,
 • wysyłka firmą kurierską z płatnością przy odbiorze,
 • przedpłata na konto i odbiór w magazynie TECHSTAL,
 • płatność przy odbiorze z magazynu TECHSTAL
 • wysyłka kurierem, faktura z odroczonym terminem płatności (tylko przy stałej współpracy)
 • płatność kartą

Wysyłka odbywa się firmą kurierską Siódemka. Koszt wysyłki to 18,00zł netto, a w przypadku wysyłki za pobraniem 20,00zł netto. Magazyn TECHSTAL znajduje się pod adresem: Zielonka, ul. Rycerska 2, 86-005 Białe Błota.

Zamówienia przesłane do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

Ceny i faktury

Wycena zapytań ofertowych przedstawiana jest w wartościach netto. Obowiązująca stawka podatku VAT to 23%. TECHSTAL zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. W odsyłanej ofercie klient otrzymuje również zestawienie brutto całej oferty.

Do każdego zrealizowanego zamówienia klient otrzymuje fakturę VAT.

Reklamacje i zwroty

Reklamacje dotyczące uszkodzeń przesyłki powstałych podczas transportu przez firmę kurierską będą rozpatrywane tylko i wyłącznie w przypadku sporządzenia protokołu szkodowego podpisanego przez klienta i kuriera – podczas odbioru przesyłki od kuriera.

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą TECHSTAL za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Podczas odbioru zgłoszenia reklamacji pracownik poprosi o podanie niezbędnych danych weryfikacyjnych: imię i nazwisko, nazwa firmy, numer zamówienia i opis przedmiotu reklamacji wraz z uszkodzeniami.

Zwroty tylko po uzgodnieniu. Koszt manipulacyjny 10% wartości, minimum 30 zł.

Polityka prywatności i bezpieczeństwo danych klientów

Dane Klienta przekazane nam podczas składania zamówienia nie są rozpowszechniane ani przekazywane jakimkolwiek osobom trzecim. Dane osobowe są używane wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówienia.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Szczegóły dotyczące prywatności, zbierania danych i plików cookies dostępne są w naszej Polityce prywatności na osobnej podstronie.

TECHSTAL POLSKA86-005 Białe Błota, Zielonka, ul. Rycerska 2tel. 52 320 11 22

Copyright © 2007 - 2021 by TECHSTAL POLSKA Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+