Polityka jakości

Polityka jakości

Podgląd certyfikatu możliwy jest po kliknięciu w obrazek poniżej.

Pobierz certyfikat w PDF klikając w obrazek

Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A. posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji - członka European co-operation for Accreditation i International Accreditation Forum, na prowadzenie certyfikacji systemów zarządzania.

PRS - znak certyfikacji

Techstal

TECHSTAL udokumentował, wdrożył i utrzymuje system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015 oraz udowadnia swoje zaangażowanie dbając o jego ciągłe doskonalenie.

TECHSTAL ustalił politykę jakości jako jeden z najważniejszych elementów zarządzania, w którym działania pracowników zmierzają do dostarczenia na rynek usług i wyrobów złącznych ze stali kwasoodpornej i nierdzewnej dla zakładów przemysłowych i firm handlowych, spełniających wymagania klientów oraz obowiązujących przepisów prawa. Akceptacja jakości wyrobów i usług na rynku, spełnianie oczekiwań klientów, profesjonalizm to elementy, z którymi jest kojarzony TECHSTAL.

Osiąganie wysokiej jakości naszych wyrobów oraz usług jest realizowane w oparciu o strategiczne cele jakości, którymi są:

  • systemowe podejście do zarządzania, w którym procesy są planowane, wdrażane, monitorowane i doskonalone,
  • partnerska współpraca z klientami poprzez identyfikowanie i spełnianie ich wymagań i stosownych wymagań prawnych,
  • rozwijanie współpracy ze stałymi dostawcami,
  • wzmacnianie zadowolenia klienta poprzez badanie ich poziomu zadowolenia,
  • polepszanie jakości wyrobów oraz usług poprzez podnoszenie kwalifikacji personelu oraz modernizację infrastruktury,
  • tworzenie środowiska pracy, w którym pracownicy angażują się w osiąganie wyznaczonych celów.

Polityka jakości TECHSTAL jest okresowo przeglądana pod względem jej ciągłej przydatności. Właściciele TECHSTAL zapewniają, że polityka jakości jest zakomunikowana, zrozumiała i utrzymana w całej organizacji oraz zapewniają środki do jej realizacji.

Dariusz Młynarczyk, Andrzej Nieckarz

TECHSTAL POLSKA86-005 Białe Błota, Zielonka, ul. Rycerska 2tel. 52 320 11 22

Copyright © 2007 - 2021 by TECHSTAL POLSKA Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+