DIN 7985, PN 82202, ISO 7045
Produkt Wkręt z łbem walcowym, z gniazdem krzyżowym oferowany jest w stali o typie nierdzewna/kwasoodporna. Możliwe wykonania to A2/A4. Ten element został umieszczony w katalogu w sekcji Wyroby śrubowe - wkręty do metalu. Prosimy przejść do szczegółów produktu aby zapoznać się z pozycjami oferty.
DIN 471, PN 85111, ISO ---
Prezentujemy Państwu Pierścień zabezpieczający zewnętrzny. Produkt ten oferowany jest w stali o typie nierdzewna. Dostępne opcje materiałowe: 1.4122. Ten element znajduje się w katalogu w kategorii Wyroby śrubowe - pierścienie zabezpieczające. Posiadamy również inne elementy złączne tego rodzaju.
DIN 6798, PN 82024/82023, ISO ---
Przykładem wyrobu w materiale stal nierdzewna/kwasoodporna jest Podkładka ząbkowana Forma A lub J. Produkt posiadamy w wykonaniu A2/A4. Produkt ten i inne podobne w wykonaniu znajdują się w kategorii Wyroby śrubowe - podkładki.
DIN 472, PN 85111, ISO ---
W katalogu w kategorii Wyroby śrubowe - pierścienie zabezpieczające posiadamy również produkt Pierścień zabezpieczający wewnętrzny. Oferujemy go w stali o oznaczeniu nierdzewna i wykonaniu w materiale 1.4122. Zapraszamy do zapoznania się pozycjami ofertowymi.