DIN 472, PN 85111, ISO ---
Produkt Pierścień zabezpieczający wewnętrzny oferowany jest w stali o typie nierdzewna. Możliwe wykonania to 1.4122. Ten element został umieszczony w katalogu w sekcji Wyroby śrubowe - pierścienie zabezpieczające. Prosimy przejść do szczegółów produktu aby zapoznać się z pozycjami oferty.
DIN 6798, PN 82024/82023, ISO ---
Prezentujemy Państwu Podkładka ząbkowana Forma A lub J. Produkt ten oferowany jest w stali o typie nierdzewna/kwasoodporna. Dostępne opcje materiałowe: A2/A4. Ten element znajduje się w katalogu w kategorii Wyroby śrubowe - podkładki. Posiadamy również inne elementy złączne tego rodzaju.
DIN 427, PN 82271, ISO 2342
Przykładem wyrobu w materiale stal nierdzewna/kwasoodporna jest Wkręt dociskowy z końcem płaskim, nacięcie płaskie. Produkt posiadamy w wykonaniu . Produkt ten i inne podobne w wykonaniu znajdują się w kategorii Wyroby śrubowe - wkręty dociskowe.
DIN 85, PN 82219, ISO 1580
W katalogu w kategorii Wyroby śrubowe - wkręty do metalu posiadamy również produkt Wkręt z łbem walcowym , nacięcie proste . Oferujemy go w stali o oznaczeniu nierdzewna/ kwasoodporna i wykonaniu w materiale . Zapraszamy do zapoznania się pozycjami ofertowymi.