DIN 6330, PN 61272, ISO ---
Produkt Nakrętka sześciokątna wysoka 1,5d Forma B oferowany jest w stali o typie nierdzewna/kwasoodporna. Możliwe wykonania to A2/A4. Ten element został umieszczony w katalogu w sekcji Wyroby śrubowe - nakrętki. Prosimy przejść do szczegółów produktu aby zapoznać się z pozycjami oferty.
DIN 137, PN 82038, ISO ---
Prezentujemy Państwu Podkładka podatna(falista) Forma B. Produkt ten oferowany jest w stali o typie nierdzewna/kwasoodporna . Dostępne opcje materiałowe: . Ten element znajduje się w katalogu w kategorii Wyroby śrubowe - podkładki. Posiadamy również inne elementy złączne tego rodzaju.
DIN 6799, PN 85112, ISO ---
Przykładem wyrobu w materiale stal nierdzewna jest Pierścień zabezpieczający do wałów. Produkt posiadamy w wykonaniu 1.4122. Produkt ten i inne podobne w wykonaniu znajdują się w kategorii Wyroby śrubowe - pierścienie zabezpieczające.
DIN 6921, PN 82247, ISO 4162
W katalogu w kategorii Wyroby śrubowe - śruby posiadamy również produkt Śruba z łbem sześciokątnym z kołnierzem . Oferujemy go w stali o oznaczeniu nierdzewna/kwasoodporna i wykonaniu w materiale . Zapraszamy do zapoznania się pozycjami ofertowymi.