Informacje podstawowe

Oznaczenie: RL4000SV

Oferta firmy Techstal SC - Nitownica RL4000SVOferta firmy Techstal SC - Nitownica RL4000SV

Dane techniczne

Masa1,12 kg
Długość291 mm
Wysokość238 mm
Skok roboczy18 mm
Ciśnienie robocze5,0 - 7,0 bar
Siła wyciągania trzpienia4850 N
Stosunek siły do masy4,6 kN/kg
Zużycie sprężonego powietrza60 l/min (max)

Zapytanie ofertowe

W celu przesłania zapytania ofertowego prosimy wybrać pozycje z tabeli poniżej, dodać do zapytania ofertowego wraz z niezbędnymi danymi klienta, a następnie przesłać do nas.

Wymiar Materiał Opcje
Bez wymiaru
Ilość
Dodaj tę pozycję do zapytania ofertowego DO ZAPYTANIA

Opis produktu

Nitownica RL4000SV (blue series) należy do nitownic do nitów zrywanych o najwyższym w branży stosunku siły do masy. Zwarta konstrukcja oraz poręczny, niewielki uchwyt o zaokrąglonych kształtach zmniejszają zmęczenie użytkownika, a jednocześnie zwiększają możliwości manewrowania nitownicą w ciasnych miejscach.

Nitownica RL4000SV (blue series) zapewni nieprzerwaną pracę Państwa linii produkcyjnych z pełną prędkością. Dzięki innowacyjnej konstrukcji szybko-odłączalnej obudowy części przedniej, obsługę techniczną tej części można przeprowadzić w ciągu zaledwie kilku minut, nie używając do tego celu żadnych narzędzi. W modelu RL4000SV z Układem Zbiornika Trzpieni (MCS), zerwane trzpienie są natychmiast odprowadzane do zbiornika, zaś system szybkozłączki pozwala na ich usuwanie bez straty czasu, dzięki czemu stanowisko pracy jest bezpieczne i czyste, a czas przestojów zredukowany do minimum.

W tym modelu nitownicy RL4000SV (blue series) zastosowano również innowacyjny przegubowy lewo- lub prawostronny króciec dopływu powietrza zintegrowany z zaworem odcinającym, co zapewnia dodatkową elastyczność, energooszczędność i zmniejsza koszty eksploatacji. Nitownica RL4000SV nadaje się do nitowania nitami Micro 2,0 mm oraz do nitów o średnicy 2,4 mm i 3,2 mm ze wszystkich materiałów, a także do nitów stalowych o otwartym końcu, do średnicy 4,0 mm.

Innowacyjna ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalną sprawność użytkowania i najwyższy komfort.

Uszczelki wargowe wykonane z użyciem najnowszej technologii maksymalnie wydłużają okresy między napełnieniami. Pierścienie łożyskowe tłoka gwarantują maksymalną wytrzymałość i trwałość narzędzia.

Solidna gumowa podstawa narzędzia chroni je przed uszkodzeniem.

Zakres stosowanych nitów

Typ nitaMateriał (korpus - trzpień)Średnica nita
2,4mm3,2mm4,0mm
Open typeAluminium – AluminiumTTT
Aluminium – StalTTT
Stal – StalTTT
Stal nierdzewna – Stal nierdzewnaTT
Close typeAluminium – AluminiumTTT
Aluminium – Stal/Stal nierdzewnaTT
Stal – StalTTT
Bulb typeAluminium – AluminiumTTT
Grip typeStal – StalTTT
Peel typeAluminium – StalTTT
Self-lock typeStal – StalTT
TECHSTAL POLSKA86-005 Białe Błota, Zielonka, ul. Rycerska 2tel. 52 320 11 22

Copyright © 2007 - 2021 by TECHSTAL POLSKA Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+