DIN 6798, PN 82024/82023, ISO ---
Produkt Podkładka ząbkowana Forma A lub J oferowany jest w stali o typie nierdzewna/kwasoodporna. Możliwe wykonania to A2/A4. Ten element został umieszczony w katalogu w sekcji Wyroby śrubowe - podkładki. Prosimy przejść do szczegółów produktu aby zapoznać się z pozycjami oferty.
DIN 137, PN 82038, ISO ---
Prezentujemy Państwu Podkładka podatna(falista) Forma B. Produkt ten oferowany jest w stali o typie nierdzewna/kwasoodporna . Dostępne opcje materiałowe: . Ten element znajduje się w katalogu w kategorii Wyroby śrubowe - podkładki. Posiadamy również inne elementy złączne tego rodzaju.
DIN 963, PN 82207, ISO 2009
Przykładem wyrobu w materiale stal nierdzewna/kwasoodporna jest Wkręt z łbem stożkowym, z nacięciem płaskim. Produkt posiadamy w wykonaniu A2/A4. Produkt ten i inne podobne w wykonaniu znajdują się w kategorii Wyroby śrubowe - wkręty do metalu.
DIN 553, PN 82273, ISO 7434
W katalogu w kategorii Wyroby śrubowe - wkręty dociskowe posiadamy również produkt Wkręt dociskowy z końcem ostrym . Oferujemy go w stali o oznaczeniu nierdzewna/kwasoodporna i wykonaniu w materiale . Zapraszamy do zapoznania się pozycjami ofertowymi.